•    
    • درباره بانك
    • مديران / مديريت شعب استانها
    •  
     پيام مدير عامل
     پيام مدير عامل

                                            به نام خداوند جان و خرد
     خداوند بزرگ را شكر گزارم كه فرصت همراهي و خدمت به مردم كشورم را در بانكي با نام مقدس ايران زمين نصيب من كرده است. از اين رو فرصت را مغتنم مي‌شمارم تا بتوانم همراه با همكاران خود، به مردم ميهنم خدمت كنم.
     بانك ايران زمين از بدو تاسيس همت خود را حمايت از توليد، كارآفرينان و ارائه خدمات نوين به مردم مصروف داشته و تلاش كرده است در راستاي سياست‌هاي كلان نظام ارزش آفريني كند.
     ما مسووليت اصلي خود را در بانكداري، تعهد در قبال آحاد مردم ميهن به ويژه مشتريان مي دانيم و از اين رو به اين اصل اعتقاد داريم كه مهم‌ترين وجه مشتري مداري، ارزش آفريني است؛ و ارزش آفريني را رويكردي مي‌دانيم كه تنها محدود به فايده اصلي و سود مادي نيست و ابعاد ديگري نيز دارد كه بايد در قبال همه ذينفعان به ويژه مشتريان خود به كار ببنديم.
     در اين مسير قصد داريم با تلاش نيروهاي جوان و متخصص و تشخيص صحيح نيازهاي مشتريان، فراتر از نگاه مادي و به همت كارشناسان و متخصصان بخشهاي مختلف در بانك ايران زمين خدمتي شايسته را به مشتريان ارائه كنيم و قله هاي توسعه و پيشرفت را يك به يك فتح كنيم.
     بانك ايران زمين با نگاهي اجتماعي كه بر گرفته از نگرش مردم به اصل وجودي بانكهاست، تلاش مي كند مسووليت سنگيني را كه جامعه بر دوشش نهاده، از كمك به اقتصاد رو به رشد و مقاومتي كشور در شرايط پس از تحريم، تعاملات جهاني و اثر گذاري با كنشگري مناسب تا خواست مخاطبين را با تلفيق مسووليتهاي اجتماعي-اقتصادي و نگرشي نو به صنعت بانكداري ارائه كند.
     در انتها بسيار خرسندم كه همراه و همگام با شما در جبهه سازندگي و اقتصاد كشور عزيزمان ايران تلاش مي كنيم و اميدوارم با همت بلند شما چشم اندازي روشن همراه با اميد را پيش روي كشورمان ايران زمين ببينيم.

                                                                                    عبدالمجيد پورسعيد