• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • جشنواره شتابی ایران زمین، اول مهر آغاز می شود

   به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس بانک ایران زمین

   جشنواره شتابی ایران زمین، اول مهر آغاز می شود

   جشنواره شتابی ایران زمین، اول مهر آغاز می شود

   جشنواره مشتریان شتابی، دستگاه‌های خودپرداز بانک ایران زمین از ابتدای مهرماه 1395 به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس بانک ایران زمین آغاز می شود.


   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، دارندگان کارت‌های بانکی (عضو شبکه شتاب) می توانند در جشنواره مشتریان شتابی دستگاه های خودپرداز بانک ایران زمین شرکت کنند و جایزه بگیرند!
   دارندگان کارت های شتابی می توانند با انجام تراکنش های برداشت وجه، خرید شارژ سیم کارت، پرداخت قبض، انتقال وجه و مانده کارت بر روی دستگاه های خودپرداز بانک ایران زمین شانس خود را در قرعه کشی جشنواره کارت های شتابی امتحان کنند.
   انجام تراکنش های بیشتر = امتیاز بیشتر = شانس بیشتر برای دریافت هدایای قرعه کشی
   براساس این گزارش دارندگان کارت های شتابی می توانند با ورود به سایت باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و صفحه ویژه جشنواره، با درج شماره کارت، میزان امتیاز خود را مشاهده کنند و با عضویت افتخاری در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین (ثبت شماره همراه، کد ملی و نام و نام خانوادگی) 500 امتیاز و چنانچه به یکی از شعب این بانک مراجعه نمایند و مشتری بانک ایران زمین شوند 1000 امتیاز تشویقی جهت شرکت در قرعه کشی نهایی دریافت کنند.
   در ضمن جشنواره فوق صرفا برای کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب به جز کارت ایران زمین است. بنابراین امتیاز تراکنش های کارت بانک ایران زمین برای مشتریان در باشگاه مشتریان بانک  (http://club.izbank.ir) لحاظ خواهد شد و همه مشتریان می توانند با ورود به صفحه شخصی خود در باشگاه مشتریان از امتیاز کارت خود اطلاع یابند و آن را در جشنواره های ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک ایران زمین خرج کنند.
   توجه:
   حداقل امتیاز لازم جهت شرکت در قرعه کشی نهایی و ماهیانه جشنواره مشتریان شتابی 600 امتیاز است.
   مجموع 1500 امتیاز تشویقی بعد از مرحله ثبت نام الکترونیکی و افتتاح حساب در شعب بانک ایران زمین در پایان هر هفته به حساب کارت مورد نظر منظور خواهد شد.
   به اطلاع می رساند، 1500 امتیاز تشویقی فقط یکبار و برای یک کارت شتابی قابل استفاده است.
   جشنواره مشتریان شتابی دستگاه های خود پرداز بانک ایران زمین از تاریخ یکم مهر ماه 1395 آغاز و در تاریخ شانزدهم فروردین 1396 خاتمه خواهد یافت.
   زمان قرعه کشی نهایی 1396/1/26 خواهد بود.
   علاوه بر قرعه کشی نهایی، که جوایز نفیسی دارد هر ماه به تعدادی از شرکت کنندگان در این طرح هدایایی از قبیل سکه طلا و لپ تاپ اهداء خواهد شد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره می توانید از طریق شماره 24809 ارتباط با مشتریان و سایت باشگاه مشتریان بانک ایران زمین (http://club.izbank.ir) اقدام کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: