• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از کارخانه کاشی باستان میبد

   بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از کارخانه کاشی باستان میبد

   بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از کارخانه کاشی باستان میبد

   مدیریت شعب استانی بانک ایران زمین از کارخانه کاشی باستان میبد بازدید کرد.   به گزارش روابط عمومی: پورحسنی مدیر شعب استان یزد به همراه میرزازاده معاونت اداری مالی استان از کارخانه کاشی باستان میبد بازدید نمودند.
   در این بازدید پورحسنی ضمن معرفی بانک ایران زمین و خدمات نوین این بانک به ارائه برخی از خدمات قابل ارائه توسط بانک به این شرکت از قبیل: پرداخت تسهیلات در راستای تولیدات داخلی، صدور کارت های دبیت و هدیه و اعطای تسهیلات به کارکنان شرکت پرداختند.
   در ادامه این بازدید صفدری زاده مدیرعامل کارخانه کاشی میبد مواردی مبنی بر تولیدات کارخانه و فروش محصول و صادرات به کشورهای عراق، افغانستان و ... پرداخت و بیان کرد: کاشی و سرامیک مصرفی در حرمین حضرت امام حسین و ابوالفضل توسط این کارخانه اهدا گردیده و بازسازی شده است.
   مجتمع کاشی میبد با تولید سالیانه 9 میلیون متر مربع کاشی کف و دیوار یکی از معروفترین و بزرگترین تولید کنندگان کاشی در ایران است.
   در پایان مدیر شعب استانی بانک ایران زمین اذعان داشت : این بانک همواره از تولید کنندگان استان حمایت کرده و با تمام توان خود آمادگی حمایت از کار و سرمایه‌گذاری‌های داخلی را دارد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: