• درباره بانک
  • مدیران / مدیریت شعب استانها
  • پیام مدیر عامل
   پیام مدیر عامل

                                          به نام خداوند جان و خرد
   خداوند بزرگ را شکر گزارم که فرصت همراهی و خدمت به مردم کشورم را در بانکی با نام مقدس ایران زمین نصیب من کرده است. از این رو فرصت را مغتنم می‌شمارم تا بتوانم همراه با همکاران خود، به مردم میهنم خدمت کنم.
   بانک ایران زمین از بدو تاسیس همت خود را حمایت از تولید، کارآفرینان و ارائه خدمات نوین به مردم مصروف داشته و تلاش کرده است در راستای سیاست‌های کلان نظام ارزش آفرینی کند.
   ما مسوولیت اصلی خود را در بانکداری، تعهد در قبال آحاد مردم میهن به ویژه مشتریان می دانیم و از این رو به این اصل اعتقاد داریم که مهم‌ترین وجه مشتری مداری، ارزش آفرینی است؛ و ارزش آفرینی را رویکردی می‌دانیم که تنها محدود به فایده اصلی و سود مادی نیست و ابعاد دیگری نیز دارد که باید در قبال همه ذینفعان به ویژه مشتریان خود به کار ببندیم.
   در این مسیر قصد داریم با تلاش نیروهای جوان و متخصص و تشخیص صحیح نیازهای مشتریان، فراتر از نگاه مادی و به همت کارشناسان و متخصصان بخشهای مختلف در بانک ایران زمین خدمتی شایسته را به مشتریان ارائه کنیم و قله های توسعه و پیشرفت را یک به یک فتح کنیم.
   بانک ایران زمین با نگاهی اجتماعی که بر گرفته از نگرش مردم به اصل وجودی بانکهاست، تلاش می کند مسوولیت سنگینی را که جامعه بر دوشش نهاده، از کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور در شرایط پس از تحریم، تعاملات جهانی و اثر گذاری با کنشگری مناسب تا خواست مخاطبین را با تلفیق مسوولیتهای اجتماعی-اقتصادی و نگرشی نو به صنعت بانکداری ارائه کند.
   در انتها بسیار خرسندم که همراه و همگام با شما در جبهه سازندگی و اقتصاد کشور عزیزمان ایران تلاش می کنیم و امیدوارم با همت بلند شما چشم اندازی روشن همراه با امید را پیش روی کشورمان ایران زمین ببینیم.

                                                                                  عبدالمجید پورسعید