• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • مهمترین هدف این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک است

   مدیر امور بانکداری مدرن بانک ایران زمین، در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک مطرح کرد:

   مهمترین هدف این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک است

   مهمترین هدف این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک است

   همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، مهمترین همایش تخصصی است که هدف آن آشنایی جامعه بانکی کشور با تحولات جدید در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیکی است.


   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین: مهدی عباس نیا در خصوص دستاوردهای برگزاری همایش‌های سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: اینگونه همایش‌ها بطور متداول، محل و مرکزی است برای طرح مسائل و موضوعات فعالان حوزه بانکداری و شبکه پرداخت، که هم در بخش خصوصی و همچنین در سیستم‌های حاکمیتی بانکی کشور موثر بوده و قطعا شنیدن نقطه نظرها در زمینه های مختلف بانکی می تواند در توسعه بهینه صنعت بانکداری موثر باشد.
   مدیر امور بانکداری مدرن بانک ایران زمین در ادامه افزود: مسئولین و فعالان حوزه بانکی در طول سال درگیر کارهای روزانه و پروژه‌های حوزه‌ی کاری خود بوده و این همایش‌ها زمانی را فراهم می‌کند تا بتوانیم دور هم جمع شده و چالشهای کاری را در میان بگذاریم و با فناوریهای جدید راه حل های اجرایی ارائه کنیم.
   عباس نیا گفت: اگر بخواهیم یک همایش تخصصی در زمینه بانکداری و پرداخت الکترونیکی نام ببریم، آن همایشی نیست جز همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: